0 (242) 255 5379

Yiyecek & İçecek

Anasayfa Yiyecek & İçecek

200 kişilik kapalı ve 200 kişilik teras alanıyla  toplam 400 kişilik kullanım alanı olan restoranımızda konuklarımıza Türk ve Dünya mutfağından farklı lezzetler sunmaktayız. Restoranımızda kullanılan besinler özenle seçilir, tazelikleri ve mevsime uygun olmaları esastır.

Otelimizin Loby katında bulunan Restoranımız, kahvaltı ve akşam yemeklerinizde hizmetinizdedir. Öğlen yemekleri için alakart servisimiz bulunmaktadır. Restoranımızda havuz ve deniz manzarasıyla keyifli bir şekilde  Türk mutfağının seçkin yemeklerini tadabilirsiniz.

Queen Victoria English Pub

Işıklar caddesine hakim, aynı  zamanda  otel bahçesine açılan ve önünde kafeteryası bulunan barımız günün her saatinde hizmetinizdedir. Kendinizi rahat ve huzurlu hissedeceğiniz Deniz ve Işıklar caddesi manzaralı  bir mekandır.

Gün boyunca, Rock’n Roll, Jazz ve Blues şarkıları dinleyebilirsiniz. Arzu ederseniz küçük çaplı kutlama ve organizasyonlarınızı gerçekleştirmeniz için çok uygundur. Güler yüzlü personelimiz her zaman sizlerin memnuniyeti için emrinizde olacaktır.

Lobby Bar

Otelimizde 1 adet lobby bar bulunmakta olup daha çok kış sezonunda kapalı alan olarak hizmet vermektedir.  24 saat sıcak ve soğuk içeceklerinizi alıp sohbet edebileceğiniz looby’de  dinlenerek vakit geçirebilirsiniz. 10:00 - 24:00 arası hizmet vermektedir.

Havuz Bar

Açık yüzme havuzunun kullanılmaya başlaması ile birlikte servis vermeye başlayan barımız,  güneşlenirken veya akşam yemeğinden sonra vakit geçirebileceğiniz deniz manzaralı sakin bir mekandır.

Rezervasyon Yap

E-BÜLTENE KAYDOLUN