0 (242) 255 5379

Hizmetlerimiz

Anasayfa Hizmetlerimiz

Ücretsiz Hizmetler


Uyandırma Servisi

Günün her saatinde 232 nolu telefonu arayarak istediğiniz saatte uyandırma hizmetinden yararlanabilirisiniz.

Yüzme Havuzu

Havuzumuz Mayıs-Ekim ayları arasında hizmetinizdedir. Odalarınızdaki havluları havuza götürmemenizi rica ederiz. Havlu için havuz görevlisinden yada resepsiyondan yardım isteyebilirsiniz.

Otopark

Otel girişinde açık otparkımız mevcuttur. 24 saat güvenli kamerası ve güvenlik personeli tarafından takip edilmektedir. Emin bir şekilde araçlarınızı konakladığınız süre boyunca park edebilirsiniz.

Oyun Salonu

Boş vakitlerinizde,  tavla gibi oyunlarla hoşça vakit geçireceğiniz mekanımız asma kattaki  oyun salonudur.

Toplantı ve Banket Salonu

Asma katta 2 adet, 20 kişi ve 100 kişi kapasiteli toplantı salonlarımız bulunmaktadır. Ayrıca, minimum 50 maksimum 400 kişi kapasiteli  panorama salonumuz çok amaçlı kullanılır.

Ücretli Hizmetler


Oda Servisi

24 Saat, özel mönüsü ile sizlere hizmet veren servisimiz için, ( 266 ) nolu telefonu çevirmeniz yeterlidir. Kahvaltınızı odanızda almak isterseniz oda servisi için lütfen ( 264 )’ü arayınız. Odanıza istediğiniz  kahvaltı ayrıca ücretlendirilecektir.

Minibar

Odanızda bulunan mini bar, kullanıldığında ilgili personelimiz  tarafından  tekrar doldurulacaktır. Servisimiz ücretlidir. Ayrıldığınızda lütfen resepsiyona beyan ediniz.

Emanet Kasaları

Otel kasalarının kullanımı ücretlidir. Güvenlik açısından değerli eşyalarınızı odanızdaki güvenlik kasasında saklayınız. Otel idaresi değerli eşyalarınızın her türlü ziyan ve eksikliğinden sorumlu değildir. Sorunlarınız için lütfen  ( 232 ) arayınız.

Çamaşır ve Kuru Temizleme

Bu servisimiz 09:00/16:00 saatleri arasında hizmetinizdedir. Detaylı bilgileri çamaşır formunda bulabilirsiniz. Lütfen formu doldurup çamaşırlarınızın alınması için ( 232 ) arayınız.

Geç Ayrılma

Odadan ayrılış saati 12:00’dir. Uzatmak istediğinizde, otelin uygunluğuna göre  resepsiyon görevlileri size yardımcı olacaktır. Geç ayrılma için lütfen bir gün önceden resepsiyona başvurup fiyat tarifesi bilgilerini alınız.

İnternet Odası

İnternet odası asma katta bulunmaktadır. Günün her saatinde ücret karşılığı bu servisi kullanabilirsiniz.

Spor Salonu – Sauna

Sabah 09:00 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Sağlık kulübü hizmetlerimiz ücretlidir. Bilgi için ( 250 )’yi arayınız.

Bay – Bayan Kuaför

Fitness salonu  ile aynı katta bulunan, bay bayan kuaförümüz, Saat 09:00 / 18:00 arasında hizmetinizdedir.

E-BÜLTENE KAYDOLUN