0 (242) 255 5379

CENDER HOTEL

Akdenizin Toros dağlarıyla buluşarak göz alabildiğince uzandığı nefis bir manzarayla, falezlerin üzerinde denize sıfır, şehirle iç içe tamamı panaromik deniz manzaralı 156 oda ile mavinin ve yeşilin eşsiz güzelliklerine doyacak, tatil ve iş seyahatlerinizde değişmez adresiniz olacağız.

Otelimizin benzersiz konumu Hem Antalya’yı keşfetmek isteyenler, hem de toplantı ve kongre amaçlı seyahat edenler için özel bir yere koyuyor.

Işıklar Caddesi, 07100, Muratpaşa / ANTALYA / TÜRKİYE
Rezervasyon ve Bilgi için : 0 (242) 255 5379

Odalarımız

2 Kişilik Standart Oda

Tamamı deniz manzaralı 95 adet 17 m2lik standart odamız mevcuttur. Tüm odalarda; Sehpa, Sandalye, Telefon, Merkezi Klima, Uydu TV, Minibar, Kablosuz İnternet, Kiralık Kasa, Duşakabin, Saç Kurutma Makinesi, Özel Kasa, Balkon bulunmaktadır.

2+1 Kişilik Standart Oda

Özellikle 2+1 Ailelerin Rahat konaklaması için tasarlanmış olan odamızda Tek Banyo Mevcuttur. Tamamı Deniz Manzaralı 35 Adet olan odalarımızın toplam alanı 17 m2'dir.

3 Kişilik Standart Oda

Katlarda her iki köşede birer adet olmak üzere toplam 11 adet 3 yataklı oda mevcut olup bu odalarımızın kullanım alanı 20 m2’dir. Tamamı deniz manzaralı olan odalarımızda yataklara ilaveten oturmak için kanepe mevcuttur.

Balayı Suite Odası

Otelimizde 1 adet özel dizayn edilmiş balayı suiti bulunmaktadır. Otel balo salonunda yapılan düğünlerde ve balayı tatillerinde zevkle konaklayacağınız ak deniz manzaralı bir odadır.

Family Suite Odası

Koridordan tek kapıyla girilen odalarımızda iç kapıyla ayrılmış 2 oda mevcuttur. Giriş kısmında 2 adet tek kişilik yatak, ikinci odada ise 1 adet iki kişilik büyük yatak bulunmaktadır.

Engelli Odası

Otelimizde 2 Adet engelli odası mevcut olup odada 1 adet iki kişilik geniş yatak bulunmaktadır. Bu odamızın kullanım alanı 17 m2’dir. Odamız Turizm Bakanlığının engelli oda standardına göre dizayn edilmiştir.

E-BÜLTENE KAYDOLUN